Přání k Mezinárodnímu dni dětí

1. 6. 2023

deti-hlavni.jpg

Dnes je Mezinárodní den dětí, jeden z krásných svátků, na který se každý rok naše drobotina, ale i ti odrostlejší těší. Přání, sladkostí, dětské pořady, hry a soutěže, školní výlety…to vše k MDD neodmyslitelně patří. A já bych se dnes chtěla k přáním našim dětem přidat.

Přeji jim, aby si ve zdraví mohly užívat léta dětství, aby měly spoustu kamarádů, aby úsměv převládal nad občasnými slzičkami.

Přeji jim, aby žily ve šťastné rodině, obklopené láskou mámy a táty, rodičů, kteří se nebudou muset bát, co bude zítra. Jestli je pravicová vláda Petra Fialy nepřivede do chudoby, jestli budou mít střechu nad hlavou či potřebné léky.

Přeji dětem i jejich rodičům život v pravdě bez lží a manipulací. Aby se nikdo z nich nemusel bát vyslovit svůj názor, aniž by byl trestně stíhán, obžalován či vyhozen z práce.

A konečně – přeji dětem mír. Aby nikdy nezažily válku, do které nás svým válečným štvaním, vyzbrojováním Ukrajiny a podepisováním nehorázné smlouvy s USA ministryně války a její vládní komplicové ženou.

Všechno nejlepší - nejen dnes 1. června.

Marta Semelová

předsedkyně KV KSČM Praha

Autor: 
Marta Semelová
Zdroj: 
Marta Semelová