Kandidáti

Vedoucí kandidáti KSČM pro volby do ZHMP

zdroj: PR KSČM, 29.6.2010
KSČM v Praze schválila kandidátky v sedmi volebních obvodech pro volby do ZHMP. Kandidátky v těchto obvodech vedou následující kandidáti:

 VO I. (MČ P 1, 6,17,Zličín, Přední Kopanina, Nebušice, Lysolaje, Suchdol)

dagmar gušlbauerováDagmar Gušlbauerová

Narozena:19.12.1952, úřednice, členka KSČM, bydlí v Praze 6

Dlouholetá zastupitelka  MČ Praha 6 a zastupitelka  ZHMP

E-mail:dguslbauerova@upv.cz

VO II. (MČ P 5, 13, Řeporyje, Slivenec, V.Chuchle, Lochkov, Praha 16, Zbraslav, Lipence

za starosty jančíka se praha 5 zbavila miliardových majetkůRNDr. Milan Macek, Csc

Narozen: 22.9.1957 , ředitel střední školy, člen KSČM, bydlí v Praze 5

Dlouholetý zastupitel MČ Praha 5 a zastupitel ZHMP

E-mail:milan.macek@post.cz

VO III. (MČ Praha 4, 12)

semelováMgr. Marta Semelová

Narozena: 1.3.1960,  učitelka, členka KSČM, bydlí v Praze 12

Poslankyně PS PČR, zastupitelka ZHMP

E-mail: marta.semelova@seznam.cz

VO IV ( MČ P 7, 8, 18, Troja, Dolní Chabry, Březiněves, Čakovice, Ďáblice

petr šimůnekPetr Šimůnek

Narozen:17.2.1965 , podnikatel, člen KSČM, bydlí v Praze 8

V minulosti byl poslancem PS PČR a zastupitelem ZHMP

E mail: volby@kscm.cz

VO V. ( MČ P 2, 3, 9, 19,Vinoř, Satalice)

otázka proPavel Ambrož 

Narozen: 19.8.1958, odborný referent sociálního zabezpečení, člen KSČM, bydlí v Praze 3

V minulosti dlouholetý zastupitel MČ Praha 3 , nyní zastupitel ZHMP

E mail: Pavel.ambroz@cityofprague.cz

VO VI. (MČ P 10, 14, 20, D.Počernice, Štěrboholy)

lubomír ledlJUDr. Lubomír Ledl

Narozen:23.7.1952 , člen Strany demokratického socialismu, bydlí  v Praze 10

Zastupitel MČ Praha 10, předseda kontrolního výboru zastupitelstva MČ

E –mail: Lubomír.ledl@seznam.cz 

VO VII. (MČ P 11, 15,21,22,D.Měcholupy, Petrovice, Křeslice, Újezd, Seberou, Kunratice, Libuš, Benice, Dubeč, Běchovice, Koloděje, Klánovice, Kolovraty, Křeslice, Nedvězí, Královice)

hoffmanJUDr. František Hoffman

Narozen: 7.6.1951, spisovatel, člen KSČM, bydlí v Praze 11

Dlouholetý zastupitel ZHMP, předseda jeho kontrolního výboru, předseda klubu KSČM

E – mail: František.hoffman@cityofprague.cz

 

Kandidátka KSČM pro volby do ZHMP

zdroj: PR KSČM, 12.7.2010
 

Kandidátka KSČM pro volby do ZHMP ve dnech 15. – 16.10. 2010

 

Kandidátka VO I. (MČ P 1, 6,17, Zličín, Přední Kopanina, Nebušice, Lysolaje, Suchdol)

1.

Dagmar Gušlbauerová

Úřednice

57

KSČM

P 6

2.

JUDr. Ivan Hrůza

Právník

56

KSČM

P 6

3.

PHDr. Helena Briardová

Novinářka

63

KSČM

P 6

4.

RSDr. Ing. Jiří Jeřábek

Předseda OV

69

KSČM

P 8

5.

Stanislava Dvořáková

Knihovnice- správa fondů

58

KSČM

P 1

6.

RSDr. PhDr. Michael Kábrt

Důchodce

69

KSČM

P 6

7.

Sněženka Škrabánková

Úřednice

59

KSČM

P 17

8.

Miroslav Bartoš

Podnikatel

48

KSČM

P 17

9.

Milan Prajer

Logistik

60

KSČM

P 6

 

Kandidátka VO II. (MČ P 5, 13, Řeporyje, Slivenec, V.Chuchle, Lochkov, Praha 16, Zbraslav, Lipence)

1.

RNDr. Milan Macek, Csc.

Ředitel střední školy

52

KSČM

P 5

2.

PHDr. Jiří Horák, CSc.

Jednatel společnosti

57

KSČM

P 5

3.

Ing. Jiří Dolejš

Ekonom, poslanec PS PČR

49

KSČM

P 6

4.

Marek Tošil

Řidič tramvaje

51

KSČM

P 5

5.

Vladimír Chaloupka

Zaměstnanec  advok. kanceláře

52

KSČM

P 8

6.

Milan Knotek

Student

21

KSČM

P 5

      7.

Eva Nejedlá

Učitelka

51

KSČM

P 2

8.

Růžena Peterková

Zdravotní sestra

65

KSČM

P 5

9.

Vladislav  Kastner

Technický pracovník

57

KSČM

P 5

 

Kandidátka VO III. (MČ Praha 4, 12)

1.

Mgr. Marta Semelová

Učitelka, poslankyně PS PČR

50

KSČM

P 12

2.

Ing. Viktor Pázler

OSVČ

65

KSČM

  P 3

3.

Ing. Jan Polomský

Učitel

57

KSČM

P 12

4.

Alena Kovalová

Místopředsedkyně OV

64

KSČM

P 4

5.

Milan Rokytka

Novinář

45

KSČM

P 12

6.

Zdena Bejšovcová

Zdravotní sestra

68

KSČM

P 3

7.

František Koudele

Zámečník kolejových vozidel

55

KSČM

P 3

 8.

Vladimír Tupáček

Student

24

KSČM

P 10

9.

PaedDr. Vít Stanislav

Učitel - důchodce

66

SDS

P 4

 

Kandidátka VO IV ( MČ P 7, 8, 18, Troja, Dolní Chabry, Březiněves, Čakovice, Ďáblice)

1.

Petr Šimůnek

Podnikatel

45

KSČM

P 8

2.

Ing. František Beneš, CSc.

Zeměměřič

65

KSČM

P 8

3.

Mgr. Jaromír Petelík

Odborný referent

27

KSČM

P 8

4.

Kateřina Gottwaldová-Bayerová

OSVČ

32

KSČM

P 8

5.

PhDr. Miroslava Moučková

Spisovatelka

56

KSČM

P 7

6.

JUDr. Vítězslav Jaroš

Podnikatel

67

KSČM

P 8

7.

Jan Ernst

Technický pracovník

55

KSČM

P 7

8.

Ing. Cyril Čapka

Úředník

61

KSČM

P 8

9.

PHDr. Hana Majdáková

Vedoucí sekretariátu

59

KSČM

P 7

 

Kandidátka VO V. ( MČ P 2, 3, 9, 19,Vinoř, Satalice)

1.

Pavel Ambrož 

Odborný referent důchodového zabezpečení

51

KSČM

P 3

2.

PhDr.Jana Bauerová

Telefonní operátorka

46

KSČM

P 9

3.

Mgr. Roman Janouch

Novinář

37

KSČM

P 8

4.

Ing. Karel Křtěn

Učitel autoškoly

66

KSČM

P 8

5.

Doc. Milan Tuček, Csc.

Vědecký pracovník-sociolog

62

KSČM

P 8

6.

Mgr. Alena Hronová

Odborná asistentka

59

KSČM

P 3

7.

Miloš Průcha

Důchodce

68

KSČM

P 12

8.

Jiří Kubeš

Podnikatel

64

KSČM

P 2

9.

Vladimír Kopřiva

Zámečník

61

KSČM

P 9

 

Kandidátka VO VI. (MČ P 10, 14, 20, D.Počernice, Štěrboholy)

1.

JUDr. Lubomír Ledl

Předseda kontrolního výboru

57

SDS

P 10

2.

Ludvík Šulda, BBA

Analytik

30

KSČM

P 8

3.

Jan Vozár

Řidič

30

KSČM

P 9

4.

Ivana Mazouchová

Důchodkyně

66

KSČM

P 20

5.

RSDr. Karel Hošek

Analytik

65

KSČM

P 10

6.

Suzana Exnerová

Předsedkyně LKŽ

66

BEZP.

P 20

7.

RNDr. Karel Hannauer

Programátor

44

SDS

P3

8.

Roman Tlášek

Technik

31

KSČM

P 9

9.

Martin Nikl, DiS.

Dělník

23

KSČM

P 9

 

Kandidátka VO VII. (MČ P 11, 15,21,22,D.Měcholupy, Petrovice, Křeslice, Újezd, Šeberov, Kunratice, Libuš, Benice, Dubeč, Běchovice, Koloděje, Klánovice, Kolovraty, Křeslice, Nedvězí, Královice)

1.

JUDr. František Hoffman

Předseda kontrolního výboru, spisovatel

59

KSČM

P11

2.

Ing. Jana Čunátová

Ekonomka

65

KSČM

P 10

3.

Prof. RNDr. Jiří Hudeček,CSc

Vysokoškolský učitel

56

SDS

P 15

4.

František Lojda

Údržbář

56

KSČM

P 15

5.

Václav Vacek

Technik

59

KSČM

P 7

6.

Eva Holečková

Dětská zdravotní sestra

67

BEZP.

P 3

7.

Jan Šlemenda

Projektant dopravních staveb

47

SDS

P 10

 

8.

Ing. Karel Procházka

OSVČ

58

KSČM

P 3

 

9.

Ing. Miloš Pechar

Dopravní inženýr

58

KSČM

P 5

 

 

© KSČM 2003 - 2014. Všechna práva vyhrazena